info@agrozetaservis.cz
+420 515 264 930

Certifikáty

Společnost AgroZETA servis s.r.o. se dne 22.12.2009 zařadila do skupiny certifikovaných společností dle standardu GMP B3(2007).

Provedením vstupního auditu a kontrolou dohledatelnosti pohybu zemědělských komodit splnila naše společnost nejpřísnější požadavky kladné Evropskou unií na dodavatele a obchodníky s krmivy. Certifikaci pro novou normu GMP+ B3(2007) jsme získali k výše uvedenému datu jako první společnost v ČR.

V průběhu měsíce února se připravujeme na kontrolu správné výrobní praxe dle platných norem ISO. Doufáme, že v dohledné době přibude v seznamu našich certifikací i tato norma. Děkuje touto cestou všem našim zákazníkům a přejeme si i nadále být Vaším spolehlivým partnerem v oblasti zemědělství.

Certifikáty GMP+ :

Pro ověření pravosti certifikátu navštivte www.gmpplus.org. Sekce kvalita, podsekce společnosti.

Certifikát CZ:

Certifikáty ISO :

Společnost AgroZETA servis s.r.o. se dne 26.07.2010 zařadila do skupiny certifikovaných společností dle standardu ISO 9001:2008.

Provedením vstupního auditu a kontrolou správné výrobní praxe splnila naše společnost nejpřísnější požadavky kladné Evropskou unií na dodavatele a obchodníky s krmivy. Certifikaci ISO 9001:2008 jsme získali k výše uvedenému datu na provozování činností „obchod se zemědělskými komoditami“.

V průběhu měsíce července jsme úspěšně ukončili i certifikaci HACCP. Děkuje touto cestou všem našim zákazníkům a přejeme si i nadále být Vaším spolehlivým partnerem v oblasti zemědělství.

Pro ověření pravosti certifikátu navštivte www.3ec.sk. Stránky certifikační společnosti.

Certifikát CZ:

Certifikáty ISCC :

Společnost AgroZETA servis s.r.o. se dne 26.05.2011 zařadila do skupiny certifikovaných společností ISCC – systém udržitelnosti biomasy.

ISCC je mezinárodní systém certifikace biomasy a biopaliv, který umožňuje oddělení produktů z udržitelných zdrojů od produktů z neudržitelných zdrojů a to včetně emisí skleníkových plynů na různých stupních výrobního řetězce.

Pro ověření pravosti certifikátu navštivte https://www.iscc-system.org/. Stránky certifikační společnosti.

Certifikát ISCC:

optimalizace PageRank.cz