info@agrozetaservis.cz
+420 515 264 930

O nás

Společnost AgroZETA servis s.r.o. vznikla jako nová společnost zabývající se obchodní činností se zemědělskými komoditami. Hlavním obchodním artiklem při založení byl obchod s řepkou olejnou a následnými produkty s řepkou spojenými. Vzhledem k navýšení poptávek našich zákazníků o rozšíření spolupráce jsme od 1.9.2007 rozšířily rozsah našich služeb na kompletní produkci zemědělských družstev a zpracovatelských společností.

V současnosti zastřešuje tedy obchodní sortiment téměř veškeré zemědělské komodity, které naši zemědělci produkují. Naše společnost funguje i jako odbytové středisko našich partnerů.

Mimo obchodní činnosti poskytujeme našim zákazníkům i kompletní servis spojený se zemědělskou produkcí. Naše nabídka zahrnuje především vyčištění a dosušení produktů, uskladnění, chemická ochrana a možnost balení (pytlování, bagování). Kompletní nabídku služeb uvádíme v sekci služby zákazníkům. Doufáme, že i Vy si z našich služeb vyberete a stanete se našimi spokojenými zákazníky.

Hlavní obchodní komodity

Pro stručnou informaci o obchodovaných komoditách níže uvádíme jejich stručný přehled. Tento soupis samozřejmě není kompletní, potřebujete-li tedy jiný druh zboží, otevřete sekci kontakty a stačí jen zaslat poptávku.

Zemědělská produkce:

 • řepka olejná, slunečnice černá a žíhaná, mák
 • hořčice černá a bílá, len
 • pšenice krmná a potravina
 • kukuřice krmná
 • oves krmný, ječmen krmný a sladovnický
 • proso, pohanka
 • hrách žlutý a zelený (potravina i krmný)

Produkty z rostlinné výroby

 • řepkové šroty a expelery
 • surový řepkový olej (odslizený)
 • řepkový olej rafinovaný (potravina)
 • sojové šroty
 • hnojiva, speciální zemina, rašelina

Na přání našich zákazníků dopravíme zboží do místa určení. Dopravu provádíme sklápěcími návěsy(vany) nebo sklápěcími soupravami. Pro dopravu olejů využíváme služeb našich smluvních dopravců, kteří disponují cisternami různých kapacit.

V roce 2009 jsme začali poskytovat službu GPS Monitoringu pro zemědělská družstva s cílem optimalizace osevních plánů. Řídící jednotky satelitního monitoringu byly montovány hlavně do zemědělských strojů. Vzhledem k výborným výsledkům byl systém postupně rozšiřován pro použití i v dopravním odvětví. Hlavním úkolem bylo eliminovat „ztráty“ zemědělských komodit při svozu z polí. S přibývající legislativou jsme upravili satelitní monitoring i pro potřeby podkladů dotačních titulů a propojení mapových podkladů s LPIS standarty. Nyní je již systém schopen být plně zapojen do zemědělské činnosti ve všech fázích živočišné výroby. Samostatnou kapitolou byl vývoj GPS sledování strážných zemědělských objektů. Využití GPS satelitního sledování strážných bylo nakonec aplikováno i v době telení (kontrola docházky pracovníka ke skotu).

gps1 gps2 gps3

V roce 2014 jsme se rozhodli zhodnotit naše zkušenosti v oblasti satelitního monitoringu a naše služby jsme nabídli široké veřejnosti. V této chvíli tedy zastřešují naše služby kompletní problematiku satelitního dohledu. Jsme rádi, že je o naše služby zájem a těšíme se přízni našich zákazníků.

V roce 2016 dále pokračujeme v rozšiřování našich služeb. Založili jsme korporátní společnost u operátora mobilních služeb Vodafone. Sdružením více než stovky společností vznikla silná skupina která využívá naplno výhody společného nákupu mobilních a datových služeb. Přinášíme tedy našim partnerům nejlevnější volání a internet.

nabidka-komplet

Agro-NET.cz pro zemědělství
Agro-NET.cz je ideálním řešením komplexní firemní komunikace jak pro zemědělce, tak pro družstva i velké agropodniky. Kromě výhodného volání si tak můžete vybrat ze široké nabídky doplňkových a datových služeb pro chytré a efektivnější podnikání. Navrhneme Vám řešení na míru přesně dle Vašich potřeb. Více informací a nabídku tarifů naleznete na našich www stránkách: www.agro-net.cz

AgrochemieV roce 2018 jsme rozšířili naši nabídku o dodávky chemie pro zemědělství. Hygiena je potřebná ve všech oblastech lidského působení, v zemědělství nevyjímaje. Důležité je zdraví chovaných zvířat či kvalita vyrobených produktů. Nabízíme Vám produkty sloužící ke zlepšení zdravotního stavu dobytka, sanitaci dojících systémů a dodávku dezinfekčních a čistících produktů k péči o ošetření struků, kopyt, paznehtů a stájí. Kompletní nabídku zemědělské chemie naleznete v nabídce naší dceřiné společnosti ECOCHEM Profi s.r.o. na tomto odkazu: „Program Zemědělství„.

Agroindex.czV roce 2019 připravujeme nový informační portál Agroindex.cz. Na tomto portálu budeme sledovat vývoj měsíčních cen zemědělských komodit v ČR. Portál bude zahrnovat z rostlinných komodit pšenici (potravinářskou a krmnou), ječmen (sladovnický, krmný a potravinářský), žito, krmný oves, průmyslovou kukuřici, semeno řepky olejné, brambory pozdní konzumní, jablka, cibuli a hlávkové zelí. Z živočišných komodit je uveden vývoj cen a predikce u mléka (celkem), jatečných býků, jatečných krav, jatečných jalovic, jatečných prasat, jatečných kuřat a vajec. Pro každého klienta bude k dispozici tabulka s uvedenými cenami včetně příslušných grafů k vybraným komoditám. Předpokládaný termín zprovoznění portálu je plánován na druhou polovinu roku 2020.

Děkujeme všem našim stávajícím zákazníkům za spolupráci a rádi Vás přivítáme mezi spokojené klienty AgroZETA servis s.r.o.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

optimalizace PageRank.cz